Uncategorized

Zapraszamy do Kina w GOK-u.

Święty Józef ma niesamowity sposób działania – dziś w Jego wspomnienie otrzymaliśmy informację od pani dyrektor GOK-u Joanny Srogi, że udało jej się zorganizować projekcje filmu Opiekun.

A więc zapraszamy 2 kwietnia 2023 roku
do Kina w GOK-u na godzinę 17:00 do wspólnego oglądnięcia filmu o świętym Józefie.
Cena biletu, to jedyne 5,00 zł.

Znakomicie zapowiadająca się skrzypaczka filharmonii i jej mąż, ambitny dziennikarz lokalnego radia, przechodzą kryzys małżeński. Przez narastające problemy i ciągły brak pieniędzy Dominika (Karolina Chapko) zaczyna interesować się bogatym biznesmenem (Radosław Pazura), a Robert (Rafał Zawierucha) nie radzi sobie z rozpadem rodziny.

Gdy dostaje od szefa zadanie opowiedzenia niecodziennych historii pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium św. Józefa, twierdzących, że przydarzył im się cud, odkrywa, że także jego historia ma wiele wspólnego z milczącym opiekunem Świętej Rodziny. Czy w kulminacyjnym momencie, gdy będzie musiał podjąć decyzję, która zaważy na losach jego rodziny, zachowa się jak… św. Józef?

„Opiekun” to film z elementami dokumentu, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta i Dominiki staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi.

OFICJALNA STRONA FILMU.

ZWIASTUN.