Uncategorized

Nowa lokalizacja Kancelarii Parafialnej.

Dzięki pomocy wielu z Państwa – naszych Parafian udało się uruchomić Kancelarię Parafialną w nowej lokalizacji. Znajduje się ona obecnie w dawnych pomieszczeniach gospodarczych – wejście zaraz przy wiacie (tabliczka „BIURO”) bezpośrednio z parafialnego podwórka.

Zapraszamy do korzystania z Kancelarii Parafialnej, która jest czynna według czasu zimowego, czyli we wtorek i czwartek po Mszy świętej o 17:00 (od około 17:40) do 18:30.

Przypominamy, że Kancelaria Parafialna, jest czynna we wtorek i czwartek*
– czas letni: od  16:30 do 17:30
– czas zimowy: po Mszy świętej o 17:00 (od około 17:30) do 18:30
w styczniu tylko w soboty bezpośrednio po Mszy świętej 17:00,
w wakacje tylko w poniedziałki piątki po wieczornej Mszy świętej, czyli od około 18:30.

Natomiast w pilnych sprawach i wymagających natychmiastowego działania prosimy o kontakt telefoniczny 71 312 62 10.

Przypominamy też, o składaniu deklaracji dysponenta grobu osobiście w Kancelarii Parafialnej, zgodnie z czasem jej urzędowania. Deklaracje nie będą przyjmowane w zakrystii i drogą elektroniczną lub pocztową bez wcześniejszych ustaleń telefonicznych. Związane jest to z tym, że często deklaracje są nie wypełnione w odpowiedni sposób lub brakuje w nich niezbędnych danych.